Kısa Parkur

Uci Gran Fondo Antalya 2021
You are here:

KISA PARKUR (65 km )

20 Kasım 2021 tarihinde start alacak olan KISA PARKUR yarışı, 65 km’lik bir parkurda koşulacaktır. Yarışmacılar birbirleriyle kıyasıya rekabet edebilmeleri için aralara sürprizlerimiz var. Ayrıca bu yarışta Paracycling kategorisi sporcular da yarışma imkanı elde edeceklerdir.

Registration List

# Full Name Gender Team Category Country
1Orhan KibarMale16-18
2Burak AcarMaleAntalya Cycling Academy19-34
3Ayşe Akgündüz FemaleVelodorlion 45-49
4Fatih Hakan KızılırmakMaleBüyükçekmece Bisiklet Kulübü19-34
5Dogukan DoguMale35-39
6EFE SUBAŞIMale35-39
7Ali KOSİFMale35-39
8Emirhan ArslanMaleDecathlon Turkey19-34
9NecatiMale19-34
10Fatih AkdoğanMale45-49
11Berk SökmenMale16-18
12Yusuf DurgunMale45-49
13Taner DülgerMale40-44
14CemMaleDecathlon19-34
15Anıl KılınçMale19-34
16Hayri Furkan Öztürk Male19-34
17Ömer Serhat ÇırkaMaleAnka Bisiklet Kulübü1-1
18Hayri Furkan OzturkMale19-34
19İBRAHİM UĞURMale19-34
20Onur Hançer Male40-44
21Aytaç KESKİNMale40-44
22GörkemMale40-44
23HASAN İNARMaleÖzgür Bisikletçiler45-49
24Murat DegisiciMaleTrakya Bisiklet Spor Kulübü35-39
25CEM MANGMalePOLATLI BİSİKLET GRUBU40-44
26Ahmet Kocadinç Male19-34
27Murat ÇobanerMaleUltraBike40-44
28RAMAZAN YILDIZMale35-39
29Bulut AltıntaşMale19-34
30Volkan kocMale45-49
31Cankut EskinMalePedalTürk35-39
32İlhantekin Male35-39
33Cem Kadri ÖzenenMaleVargren Cycling Team19-34
34GüneşMale35-39
35Metin eğinMale55-59
36Alpaslan COŞKUNOĞLUMaleFTA Cycling Team35-39
37Okan BahşişMale55-59
38Görkem işçiMaleÜsbip SK19-34
39Mert HünerMaleKarya Bisiklet Kulübü19-34
40Burak Muhammed YetimMaleAvcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği19-34
41TANDEMİR TAŞTANMaleSaint Benoit Velo40-44
42Mehmet Fatih SertMaleKonya Bisiklet Sporu Kulübü50-54
43Erkut YALMANYALGINMaleBireysel60-64
44Ahmad parsiMaleIran Zamin cycling team50-54
45Viktor ShevelovMale65-69
46Semih YüceerMalePersonaly65-69
47Doğuşcan Püsgüllü MaleFERDİ19-34
48Viktor ShevelovMale65-69
49Hürriyet Necdet AydoğanMaleTEAM PlanetTEK60-64
50Ahmet Çetin DeveciMaleVelotalya55-59
51Atahan İlhanMaleROTS19-34
52Erdal OralMaleCromx45-49
53Yasin SevincMaleFerdi35-39
54Arif Hikmet YılmazMale55-59
55MURATMale40-44
56Metin eğinMale55-59
57Gökhan günayMaleBireysel19-34
58Şerefcan ŞentürkMaleAvena S.K.19-34
59Emirhan KocademirMale16-18
60HÜSEYİN DURGUN Male40-44
61Türker EcevitMaleYapı Kredi Spor kulübü55-59
62Andrej ŽavbiMaleTuš t.e.a.m.60-64
63H.ibrahim KurtMalePamukkale Bisiklet Dernegi55-59
64Вадим ФоммнMaleВелотерра70-74
65F. Neslihan Ünür Mekik Female45-49
66Türker EcevitMaleYKSK55-59
67ALEH KARALIOUMaleBORAX35-39
68Evgeny ChurbanovMaleRCC55-59
69Koray ALMale45-49
70Erdem TamerMaleP410-0
71Engin yamanMaleS2R35-39
72ERTAN KARAOĞLUMale40-44
73Berk Sökmen Male16-18
74Steve MoreelsMaleSide Stoempers45-49
75Celin meceFemale19-34
76Marc Van WeyenbergeMaleSide Stoempers0-0
77Pierre Wynant MaleSide Stoempers 70-74
78Baran selçukMale40-44
79Mehmet UzunMale16-18
80Johan HuygheMaleSide Stoempers - Like2biketurkey65-69
81Caner TurayMale35-39
82Fatih YILDIRIMMale40-44
83Gökhan günayMale19-34
84MEHMET ALİ TANAYDİ Male65-69
85Caner TurayMale35-39
86Panos sitarasMalePodilates Chiou40-44
87Emrullah hüyükMale35-39
88Şahin sarkmazMaleBireysel16-18
89Emrullah hüyükMale35-39
90Barış ÇağlayanMaleDECATHLON19-34
91UcomeMale40-44
92Emrullah hüyükMale35-39
93Sonny MitchellFemaleKorey Schiller0-0
94KorayMaleKastamonu Amorium Bike Team 40-44
95Volkan koçMale45-49
96Mehmet Hakan MestandoğanMaleManiVelo35-39
97Umut TunaMale40-44
98İbrahim AksakalMale19-34
99Murat SongürMaleFerdi0-0
100Mehmet UZUNMale16-18
101Ümitcan ÜnverMale19-34
102Arin baghban kohnehdouzMale19-34
103Tuğçe Yaprak ÇELEBİFemale16-18
104Ulaş & CihanMale19-34
105Erdem ErolMale50-54
106Şevket özerMaleTeam Caria Velomaris 19-34
107Enis KORKMAZMale65-69
108Özgür ÖztürkMaleBORUSAN BISIKLET TAKIMI35-39
109Hurriyet AydoganMale60-64
110Murat TetikMaleÇADOSK 55-59
111ENİS KORKMAZMaleFerdi65-69
112Tufan NaiboğluMale45-49
113melih beyhanMalevaillant ısparta bisiklet40-44
114Günak ErdoğduMale50-54
115Tülay ErdemFemaleAtmaca Bisiklet Grubu 45-49
116Nihat onur MaleAtmaca Bisiklet Grubu 55-59
117Tuğrul ArslanhanMaleAtmaca bisiklet grubu 55-59
118Burak ErdoğMale35-39
119GOKHAN BILGENMale45-49
120Ruhi AlakoçMale60-64
121Özgür YılmazMale40-44
122Halil İbrahim DirektörMaleManisa Celal Bayar Üniversitesi19-34
123Ömer Faruk KeskinMale19-34
124Ercan Mekik Male45-49
125Nevzat ÖzdemirMaleBisan race team 50-54
126Tuncay ÖzışıkMaleANTBİSDER55-59
127Vedat AksuMaleANTBİSDER60-64
128Roger CrawfordMale60-64
129TAMER ÜNLÜMale19-34
130Gökhan AkkoyunluMaleUncalı Yol Spor50-54
131VEYSEL UĞUR EPERMale55-59
132Derya CelikFemale35-39
133Mehmet CelikMale60-64
134Soner CelikMale35-39
135EMRAH YAVAŞAL Male35-39
136Kubilay KayaMale40-44
137Anıl AytaçMale45-49
138Mehmet Fatih CamcıMale35-39
139Ufuk AvuncMaleScuderia Südstadt45-49
140Gökhan ŞensoyMaleankara bisiklet ve doğa sporları derneği19-34
141CİHAT YURTSEVENMaleNASHİRA CYCLİNG TEAM55-59
142Muhammed GüneşMale35-39
143Sadri KeserMaleAntalya Cycling Academy35-39
144UĞUR ERDOĞANMale45-49
145VOLKAN CÜRGÜLMaleGİRESUN LİS.BİS.İZC.DAĞ.S.K.DER40-44
146Levent AşkanMale19-34
147Umut AKTIMale40-44
148BİLAL AKBAŞMale35-39
149Emrullah hüyükMale35-39
150ali özgüvenMale35-39
151Emin ElyasMale19-34
152Ozge YanbolluogluFemale19-34
153ismail ergunMaleLEFTRIGHT MULTISPORT55-59
154Sergey ChesnokovMale19-34
155Kriuchkov AleksandrMale19-34

UCI Gran Fondo World Antalya 2021