UZUN PARKUR

Uci Gran Fondo Antalya 2021
You are here:

UZUN PARKUR (96.3 KM)

UCI GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA Uzun Parkur yarışı 96.3 km’lik bir parkurda koşulacaktır. Performans ve dayanıklılığı yüksek seviyede olan yarışmacıların tercih edeceği bu yarışta %20’lik dilimde bitirenler UCI GRAN FONDO WORLD SERIES Final yarışlarına katılma hakkı kazanacaklardır.

Registration List

# Full Name Gender Team Category Country
1Eser RuzgarMale35-39
2Zafer Bilgili Male19-34
3murat kech açanMaleferdi45-49
4Tuncay ÇelikMale40-44
5Timur NİZAMMaleTrek Trakya 40-44
6Celal SönmezMale45-49
7YILMAZMale19-34
8CEM EREN YILDIRIMMale19-34
9Enver UcbilekMale40-44
10Mevlüt KabadayıMaleManavgatcyclists45-49
11Devrim ArdıçMalefiberli antalyaspor45-49
12Kadir İlbayMale15-15
13Igor Mironov MaleNo55-59
14Igor MironovMaleNo55-59
15BÜŞRAFemale19-34
16Volkan koçMale45-49
17Cagdas AlpgunduzMale35-39
18baran özhan baykalMale45-49
19Serdest KARAARSLANMale19-34
20Önsel AkınMale40-44
21Onder Soysal MaleAbg40-44
22Hüseyin SubaşıMaleAntalya Cycling Academy19-34
23Utku şenMale19-34
24Giray OZERMale50-54
25baris bolatMale1-1
26Yusuf Alperen AYARMale19-34
27Hüseyin SubaşıMaleAntalya Cycling Academy19-34
28Abdulsamet ErçilMale16-18
29UGUR TAHMAZMaleBora Hansgrohe35-39
30Özgür GülhanMaleGreen Pedal Cycling45-49
31Mutlu ERÇEVİKMaleISS TURKEY50-54
32ŞEVKET ÖZERMaleTeam Caria Velomaris19-34
33Suat DedeMale50-54
34SEVKET OZERMaleTeam Caria Velomaris 19-34
35Gleb TiunovMaleSKIBIKE.RU35-39
36ahmet aydin tanalMaleFerdi 55-59
37Müfid DenizmenMaleDalyan Bisiklet Muhtarlığı50-54
38Süleyman Cengiz MaleHIRIDE45-49
39Ates AtasevenMale45-49
40TanioMaleTanio70-74
41BatuhanMaleRota Cycling Team19-34
42ONUR ŞENKALMale35-39
43ONUR SENKALMaleJUST CYCLING35-39
44Mina ElahiFemaleIran Zamin cycling team19-34
45Bijan Amir AkhoriMaleIran Zamin cycling team60-64
46Nima SmadifarMaleIran Zamin cycling team45-49
47Mohammadjavad hefziMaleIran Zamin cycling team19-34
48Ahmad barzegarMaleIran Zamin cycling team65-69
49Masood jamilzadeMaleIran Zamin cycling team45-49
50Shamsollah mazaheri darzi mahallehMaleIran Zamin cycling team50-54
51Mostafa loghmanianMaleIran Zamin cycling team45-49
52Mohammadmehdi hozouriMaleIran Zamin cycling team40-44
53Seyedmahdi mirbagheri firoozabadiMaleIran Zamin cycling team45-49
54Mohsen veisianMaleIran Zamin cycling team50-54
55Sohrab piltanMaleIran Zamin cycling team50-54
56Mahmod mohammadiMaleIran Zamin cycling team45-49
57Hossein dovodianMaleIran Zamin cycling team40-44
58Akbar roohiMaleIran Zamin cycling team70-74
59SaeidMale45-49
60Steinar ReinkindMaleCK Victoria/Norway50-54
61BERAT SEZER MERMIMale19-34
62Piotr SiebertMale55-59
63mohammad javadMale35-39
64Gleb TiunovMaleSkibike.ru35-39
65Burak RendeMale45-49
66Rinat MaleAplle city team 65-69
67Gleb TiunovMale35-39
68Murat KIRDIMaleBireysel50-54
69Yaroslav KorovinMaleEtalon cycling team40-44
70Yaroslav KorovinMale40-44
71Soner OğulMaleİskenderun Bisiklet Spor Kulübü35-39
72Sedat. DENİZMaleDost Bisiklet50-54
73Eduard ShageevMaleVeloterra50-54
74SERGEY PODSTAVLENNIKOVMaleUVENTA-SPORT Perm45-49
75Natalia PermiakovaFemaleI LOVE CYCLING19-34
76Aleh KaraliouMale35-39
77Danil KonotopMalePNPPK19-34
78Aleh KaraliouMale35-39
79UFUK TEFÇİMale45-49
80Roman KovalevMale40-44
81VadimMaleVadim55-59
82Rinat Akhmedbekov MaleAipl city team65-69
83Aleh KaraliouFemale35-39
84Yaroslav Korovin Male40-44
85Ruby AltmannFemale45-49
86Kirill ChechelevMaleKrasnogorsk 40-44
87Danil KonotopMalepnppk19-34
88RinatMaleApple city team65-69
89Yüksel KılıçMaleİstanbul Triatlon Klübü70-74
90Matvey BobylevMale55-59
91ŞEVKET ÖZERMaleTeam Caria Velomaris19-34
92Yudkin VadimMaleOmsk Masters55-59
93RomanMaleRCA40-44
94Serhat YıldırımMaleFerdi35-39
95Süleyman CengizMaleHIRIDE45-49
96Süleyman CengizMaleHIRIDE45-49
97BERAT SEZER MERMİMale19-34
98Stephen MooresMale40-44
99Yusuf Alperen AyarMale19-34
100Christian Ranheim MaleIF Froy50-54
101EthanMoxiaFemaleSt.Albans, GB0-0
102ÜMİT ÜSTÜNBAŞMale19-34
103Adam SkierczynskiMaleSt Ives Cycling Club55-59
104Fatih YILDIRIMMale40-44
105Yusuf Alperen AYARMale19-34
106Burak RendeMale45-49
107Nice luciaMale19-34
108Ari AgdereMale19-34
109BORAN ASLANMale16-18
110Basar YilmazMale40-44
111Sulaiman KamarudinMale35-39
112Danil KonotopMalePNPPK19-34
113Erkan KayaMale40-44
114Dmytro PopovMaleBFCC19-34
115Andrii SkoryiMaleBFCC35-39
116Mustafa OzunalMaleBFCC40-44
117Süleyman GökoğluMale50-54
118Yevhen FilinMaleBFCC19-34
119Yatsenko volodymyr MaleEurocar GRAWE Ukraine45-49
120Fatih TopçuMaleAsla Durma40-44
121Albert ZurashviliMaleKEK19-34
122Dmytro NedriaMaleKEK35-39
123Ilker OganMale45-49
124Alexei VozniukMaleKEK0-0
125Gena ShevchenkoMaleKEK35-39
126Lievtsov ValeriiMaleBFCC40-44
127Igor KovtunMaleBFCC35-39
128Gena ShevchenkoMaleKEK35-39
129Emin Işık MaleBireysel 0-0
130Bekir can gün Male19-34
131Ali özerMaleAli özer65-69
132LarrySkaps1Old timers0-0
133Ayhan Bıyıklıoğlu Male35-39
134Ramazan ŞAYMale19-34
135Davideverb1Еrhus Kajakpolo Klub0-0
136KORKUT AHMET SEROZANMale55-59
137AnthonyBex1Michiel de Ruyter0-0
138ASIM OSMAN DAGLIMale35-39
139Peter LeahyMale55-59
140Ogushan TavusMaleAmeropa Global Cycling50-54
141Nuri AcarMaleAcar45-49
142Freddy G. CadavidMaleCaliSport55-59
143Bahadır AtılganMale30+ Pedalist50-54
144Mutlu Erçevik MaleISS TURKEY50-54
145Robert BartlettMale55-59
146Peter DanisMale40-44
147AHMET ÇETİNKAYAMaleAntalya Spor Triatlon35-39
148İbrahimMalePELOTON ANTALYA45-49
149İbrahim BAYKALMalePELOTON ANTALYA45-49
150Yevhen ShyvykovMaleDneprMasters40-44
151Mevlüt KabadayıMaleManavgatcyclist45-49
152Alexey PlakhinMaleRadixGroup Team40-44
153Ruhi AlakocMale0-0
154Efe Baran KoçakMaleFerdi16-18
155Oğuz YılmazMale35-39
156Gokhan Corbaci Male35-39
157Mehmet adamMaleTeam of antalya19-34
158Osman DemiratarMaleANTALYASPOR TRİATLON19-34
159Mehmet YÜCELMaleANTALYA19-34
160Axel WintheiserFemaleRoxane Wilkinson0-0
161Mehmet Fatih CamcıMale35-39
162Tiit TalumaaMaleST. Tiernans45-49
163samet çağlarMale19-34
164Dmytro PopovMaleBFCC19-34
165Dmitriy FilinMaleBFCC 50-54
166Sergey PankovMaleRadix Group Team19-34
167Sergii SkomorokhovMaleBFCC50-54
168HARUN ÇALMaleANTALYA CYCLİNG ACADEMY40-44
169BİLAL AKBAŞMale35-39
170Taras ZdorovykMaleBFCC45-49
171Artem DubovMale0-0
172Askar TuleevMale40-44
173Baturalp PogeMale35-39
174ismail ergunMaleLEFTRIGHT MULTISPORT55-59
175Cüneyt Atay YavuzMale19-34
176Владимир Титенко MaleBFCC50-54

UCI Gran Fondo World Antalya 2021