Zamana Karşı (TT)

Uci Gran Fondo Antalya 2021
You are here:

ZAMANA KARŞI (20 km )

Zamana Karşı, UCI tarafından belirlenmiş kurallar çerçevesinde, katılımcıların tek başlarına start aldığı ve belirlenen mesafeyi genel klasman ve yaş grupları arasında en hızlı bitiren 3 kişiye ödül verilir.

Registration List

# Full Name Gender Team Category Country
1Timur NİZAMMaleTrek Trakya 40-44
2Enver UcbilekMale40-44
3Igor Mironov MaleNo55-59
4Volkan koçMale45-49
5Igor Mironov Male55-59
6baris bolatMale1-1
7Mert AğanMale Babaeski Triatlon 1-1
8allan kligerMale60-64
9SERDAR TÜYSÜZMaleTUR-HALL35-39
10Mehmet TüfekçiMale50-54
11UGUR TAHMAZMaleBora Hansgrohe35-39
12Oğul Aybey canMale1-1
13شهرام چهرازیMale19-34
14Volkan kocMale45-49
15Cem Kadri ÖzenenMaleVargren Cycling Team19-34
16Gleb TiunovMaleSKIBIKE.RU35-39
17Süleyman Cengiz MaleHIRIDE45-49
18Ömer Faruk gökdaşMale19-34
19YunusMaleYunus19-34
20Emin aslanMale19-34
21Mustafa AlpaslanMaleTürk19-34
22Mina ElahiFemaleIran Zamin cycling team19-34
23Bijan Amir AkhoriMaleIran Zamin cycling team60-64
24Nima SmadifarMaleIran Zamin cycling team45-49
25Mohammadjavad hefziMaleIran Zamin cycling team19-34
26Ahmad barzegarMaleIran Zamin cycling team65-69
27Masood jamilzadeMaleIran Zamin cycling team45-49
28Shamsollah mazaheri darzi mahallehMaleIran Zamin cycling team50-54
29Mostafa loghmanianMaleIran Zamin cycling team45-49
30Mohammadmehdi hozouriMaleIran Zamin cycling team40-44
31Seyedmahdi mirbagheri firoozabadiMaleIran Zamin cycling team45-49
32Mohsen veisianMaleIran Zamin cycling team50-54
33Sohrab piltanMaleIran Zamin cycling team50-54
34Mahmod mohammadiMaleIran Zamin cycling team45-49
35Hossein dovodianMaleIran Zamin cycling team40-44
36Akbar roohiMaleIran Zamin cycling team70-74
37Ahmad parsiMaleIran Zamin cycling team50-54
38SaeidMale45-49
39Steinar ReinkindMaleCK Victoria/Norway50-54
40Gleb TiunovMaleSkibike.ru35-39
41Rinat MaleAplle city team 65-69
42Viktor ShevelovMale65-69
43Murat KIRDIMaleBireysel50-54
44Hürriyet Necdet AydoğanMaleTEAM PlanetTEK60-64
45Allan KligerMale60-64
46Volkan koçMale45-49
47Eduard ShageevMaleVeloterra50-54
48SERGEY PODSTAVLENNIKOVMaleUVENTA-SPORT Perm45-49
49YUNUS EMRE AYDEMİRMale19-34
50Danil KonotopMalePNPPK19-34
51HÜSEYİN DURGUN Male40-44
52Roman KovalevMale40-44
53Rinat Akhmedbekov MaleAipl city team65-69
54Andrej ŽavbiMaleTuš t.e.a.m.60-64
55Вадим ФоммнMaleВелотерра70-74
56İbrahimMalePamukkale Bisiklet Derneği55-59
57Ruby AltmannFemale45-49
58Danil KonotopMalepnppk19-34
59Вадим фомин MaleВелотерра 14-14
60Sinan SenkulMale19-34
61Erdem TAMERMaleP4140-44
62RinatMaleApple city team65-69
63RomanMaleRCA40-44
64Serhat YıldırımMaleFerdi35-39
65İbrahim CaneviMaleFerdi19-34
66Stephen MooresMale40-44
67mustafa alpaslanMaleYok19-34
68Kaan KökavşarMaleVintage19-34
69Celin meceFemale19-34
70Marc Van WeyenbergeMaleSide Stoempers55-59
71Johan HuygheMaleSide Stoempers - Like2biketurkey65-69
72Ms. Reese BednarMaleQuality0-0
73Adam SkierczynskiMaleSt Ives Cycling Club55-59
74Tarık İperMaleFerdi45-49
75Nice luciaMale19-34
76Jenna KrajcikMaleMouse0-0
77Cassandra GusikowskiMaleGeneric0-0
78Danil KonotopMalePNPPK19-34
79Sönmez İşsever MaleFerdi55-59
80UcomeMale40-44
81Andrii SkoryiMaleBFCC35-39
82Tuğçe Yaprak ÇELEBİFemale16-18
83Mustafa OzunalMaleBFCC40-44
84Roland BergeMaleencryption0-0
85Yevhen FilinMaleBFCC19-34
86Yatsenko volodymyr MaleEurocar GRAWE Ukraine45-49
87KorayMaleKastamonu Amorium Bike Team 40-44
88Fatih TopçuMaleAsla Durma40-44
89Volkan koçMale45-49
90Arin baghban kohnehdouzMale19-34
91 sarpkayaMaleabs19-34
92ali özgüvenMale35-39
93AnthonyBex1Michiel de Ruyter0-0
94Nichole SchoenMalebandwidth0-0
95cüneyt atay yavuzMale19-34
96Nuri AcarMaleAcar45-49
97Şevket özerMaleTeam Caria Velomaris 19-34
98Freddy G. CadavidMaleCalisport55-59
99Mutlu Erçevik MaleISS TURKEY50-54
100Peter DanisMale40-44
101Garip çilMaleAtmaca bisiklet grubu60-64
102Willard DooleyMaleCoordinator0-0
103GOKHAN BILGENMale45-49
104Efe Baran KoçakMaleFerdi16-18
105Ömer Faruk KeskinMale19-34
106Mustafa Ülger Male19-34
107Deion CrooksMaleResponse0-0
108Şevket türelMaleKıbrıs40-44
109Roger CrawfordMale60-64
110Mehmet adamMaleTeam of antalya19-34
111Gürsel Aziz Akay MaleAli Hüryılmaz60-64
112Axel WintheiserFemaleRoxane Wilkinson0-0
113Devrim Kılıç Male0-0
114Dmitriy FilinMaleBFCC 50-54
115VOLKAN CÜRGÜLMaleGİRESUN LİS.BİS.İZC.DAĞ.S.K.DER40-44
116Ruso YakimoviçMaleKCC35-39
117yusuf alperen ayarMale19-34
118Ali KANMaleAytemiz Alanyaspor35-39
119tahsin özerdenMale0-0
120Taras ZdorovykMaleBFCC45-49
121ali özgüvenMale35-39
122Emma BartolettiMaleBusiness-focused0-0
123ismail ergunMaleLEFTRIGHT MULTISPORT55-59
124Askar TuleevMale40-44
125Baturalp PogeMale35-39
126ismail ergunMaleLEFTRIGHT MULTISPORT55-59
127ismail ergunMaleLEFTRIGHT MULTISPORT55-59
128ismail ergunMaleLEFTRIGHT MULTISPORT55-59
129Cüneyt Atay YavuzMale19-34

UCI Gran Fondo World Antalya 2021