Zamana Karşı (TT)

Uci Gran Fondo Antalya 2021
You are here:

ZAMANA KARŞI (20 km )

Zamana Karşı, UCI tarafından belirlenmiş kurallar çerçevesinde, katılımcıların tek başlarına start aldığı ve belirlenen mesafeyi genel klasman ve yaş grupları arasında en hızlı bitiren 3 kişiye ödül verilir.

Registration List

# Full Name Gender Team Category Country
1Timur NİZAMMaleTrek Trakya 40-44
2Igor Mironov MaleNo55-59
3Viktor ShevelovMale65-69
4Murat KIRDIMaleBireysel50-54
5Hürriyet Necdet AydoğanMaleTEAM PlanetTEK60-64
6Eduard ShageevMaleVeloterra50-54
7HÜSEYİN DURGUN Male40-44
8Ruby AltmannFemale45-49
9Erdem TAMERMaleP4140-44
10Stephen MooresMale40-44
11Marc Van WeyenbergeMaleSide Stoempers55-59
12Johan HuygheMaleSide Stoempers - Like2biketurkey65-69
13Andrii SkoryiMaleBFCC35-39
14Tuğçe Yaprak ÇELEBİFemale16-18
15Yevhen FilinMaleBFCC19-34
16Yatsenko volodymyr MaleEurocar GRAWE Ukraine45-49
17Fatih TopçuMaleAsla Durma40-44
18 sarpkayaMaleabs19-34
19Nuri AcarMaleAcar45-49
20Mutlu Erçevik MaleISS TURKEY50-54
21Peter DanisMale40-44
22Mehmet adamMaleTeam of antalya19-34
23Gürsel Aziz Akay MaleAli Hüryılmaz60-64
24Dmitriy FilinMaleBFCC 50-54
25Ruso YakimoviçMaleKCC35-39
26yusuf alperen ayarMale19-34
27Cüneyt Atay YavuzMale19-34
28Metin EğinMalefta55-59
29Charlotte BuchananFemale35-39
30Melike ÇakırMale19-34
31Andrey KotkovMaleINEX TEAM35-39
32Sergei SerdiukMale19-34
33Mustafa ALGANMaleFTA Cycling Team50-54
34Pippa O'BrienFemaleRT PODA60-64
35Andrey NosovMale35-39
36Murat DeğişiciMaleTrek Trakya Bisiklet Kulübü35-39
37Roman KovalevMaleRCA40-44
38Berk SökmenMale16-18
39oruç emre solmazMaleferdi35-39
40Onur YazmanMale35-39
41Aydar KamilovMaleVeloterra40-44
42Saeid SattarzadehMaleIran Zamin cycling team45-49
43Koray DicleliMaleKastamonu Amorium Bike Team40-44
44Jiří BelfínMaleKOVO BELFÍN cyklo team45-49
45Olcay meşekıranMale45-49
46Bard RosokMaleTrek TWA Racing Team Oslo55-59
47özgürMalehelikopter team19-34
48Arsen ShageevMaleVeloterra19-34
49Oğuz OmıurMale50-54
50Ken DavisMale65-69
51Alexander GomaMaleBFCC40-44
52Peter Starostin MaleNo35-39
53KAGAN YAVUZMale35-39
54Serdar ÖzkanMale45-49
55Andrey Mikheev Male50-54
56salih turalMaleLeftRight Multisport40-44
57SELCUK BERTANMaleLEFTRIGHT MULTISPORT40-44
58Umur KaraMalehiride40-44
59ismail ergunMaleLEFTRIGHT MULTISPORT55-59
60Neco HoşgörFemaleYour35-39
61CARL ROSENBLADMaleCK LUNEDI50-54
62Mansour shoebi zadehMale50-54
63Виктор ШевелёвMale65-69
64Awwad Albaradan MaleAwwad Albaradan 35-39
65Olishchuk OleksandrMaleArcadia19-34
66Paul DurrantMaleCC Bicicosta75-79
67Elahe Emami FemaleAcademy Jamshidyan16-18
68Majid Kabootari EsfahaniMaleIran50-54
69Murat Korkmaz MaleFerdi 16-18
70Aryan ShamsMaleAcademy Jamshidian16-18
71BERND QUITZOWMaleTeam car-special.de55-59
72Katie Butler Female35-39
73Anzhelika MuravyovaMale19-34
74Özcan BöcekMalePro Design Cycling Team35-39
75SELCUK BERTANMaleLEFTRIGHT MULTISPORT40-44
76HectorMale19-34
77Sergey SerjanMaleno team19-34
78volkan arslanMaleA.G. training cycling team40-44
79mojtaba zeynaliMaleآکادمی قهرمانان40-44
80Bilgehan KosifMaleTeam Kosif35-39
81Matt KinchMaleECC Jordan40-44
82Selen EryüceFemale45-49
83Ali KorkmazMaleBarut hemera hotel sponsor 19-34
84Irina GanaevaFemaleSERPANTIN 50-54
85Mustafa SarıMaleLeftright Multisport35-39
86Craig McCollMaleTeam SmartDry35-39
87محمد باقر میرزاییMaleگهر گستر سیرجان35-39
88Oğuz BodurMaleANTALYASPOR Triathlon Team35-39
89Cemil YıldızhanMaleAntalyaspor Trihatlon45-49
90REYHAN YAKIŞIR FemaleFerdi 19-34
91Rinat Akhmedbekov MaleApple City Team65-69
92Ean ReidMaleThe Dream Team50-54
93Hakan KarakoçMale45-49
94TATIANA VUKOLOVAFemaleANTALYASPOR Triathlon Team40-44
95Melike ÇakırFemale19-34
96Petra PasarFemaleKk Soča Kobarid35-39
97Efe Ramazan yerlikaya MaleKonyaaltı cycling team16-18
98Merve SimitcioğluFemale19-34
99Tugce AracFemale40-44
100Mehmedali Barış BeşliMale50-54
101Ahmet Emre GürsoyMale19-34
102KOCAELİMaleKOCAELİGENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ55-59
103CANBERK ÇETİN GÜLCANMale19-34
104MutluMale16-18
105Hakkı Adnan CeyhanMaleTrek Trakya35-39
106Emrullah sarıMaleVelo hamsi 50-54
107Barış AsaMale35-39
108Koray necip elciMaleSmyrna train35-39
109Hakan ŞENÖZ MaleFerdi 50-54
110Salih Karabay Male35-39
111İsmail KocairiMalePamukkale Bisiklet Derneği35-39
112VOLODYMYR PERELAZNYIMaleARCADIA55-59
113Oğuz KırmızıyeşilMaleLeftright45-49
114EMRAH BAYRAKTARMaleBORUSAN BİSİKLET KULÜBÜ40-44
115Rudi Van OvermeireMaleGF3350-54
116Caner KayaMaleVelocity216 Bisiklet Kulübü19-34
117Giray OZERMale50-54
118Jimmy DaviesMaleTashkent Tricycle Club35-39
119ahmet abdülhakim karagöbekMalepınarelli spor kulübü19-34
120ali demirelMalebisvo spor kulübü45-49
121süleyman coşarMalebisvo spor kulübü40-44
122Ömer Faruk Türk MaleVelocity216 Bisiklet Kulübü19-34
123Tatiana VukolovaFemale40-44
124KorayALMale45-49
125Serter ORDULUMale40-44
126Ali Mayda Male19-34
127Veysel karani kayaMaleBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ19-34
128Barış ÜnlüMaleKaraman Duru Bulgur Performans SK0-0
129Burak GönenMalevelotalya50-54
130Yasin Güler MaleFerdi19-34
131Dmitry MurashkoMale45-49
132SELCUK BERTANMaleLEFTRIGHT MULTISPORT 40-44
133Pınar pohrenk FemaleDemiradimlar spor klubu45-49
134SOHRAB PILTANMaleIran50-54
135HASAN ALTINIŞIKMaleBİREYSEL19-34
136Gökhan DedaMale50-54
137Barış ÜnlüMaleKaraman duru bulgur SK45-49
138Sevim GerçekFemaleKaraman Duru Bulgur Performans Ve Spor Kulübü 19-34
139Alperen varolMaleEkstrem bisiklet ve doğa sporları gençlik ve spor kulüb16-18
140Ayşenur KırışıkFemaleKaraman Duru Bulgur Performans Kulübü16-18
141Muhammet eyüp karagobek MalePinarelli Spor kulübü 19-34
142utku türkelMale19-34
143Berat SezdiMaleCyclist Türkiye15-15
144Sırma Nur Aydın FemaleKaraman duru bulgur performans spor kulübü16-18
145Güçlü Hakan GürsoyMale45-49
146Oktay Durmaz Male19-34
147İbrahim GÜNEYMaleHüddosk19-34
148ilhanMaleFerdi35-39
149Şule altunsüzenFemaleKarpib40-44
150Engin SARIMaleAmorium Park0-0
151Dmitrii BelousovMale55-59
152Belal HassanMaleEgypt35-39
153Hasan İşbilirMaleBireysel0-0
154Belal HassanMaleEgypt35-39
155Burak UsluMale40-44
156Hüseyin ŞİŞEKMaleBireysel19-34
157Zülfü karabulutMaleDemiradımlar spor kulübü 35-39
158Oktay durmaz Male19-34
159Adil GürkanMaleKilit Hospitality Group60-64
160Atakan DemirtaşMale19-34
161Ensar Efendioğlu MaleBüyükçekmece 19-34
162FATİH KILINÇMaleAPPA50-54
163Natalie LaverackFemale45-49
164RahapMaleHak1-1
165Nikita PotasevMale19-34
166Murat BeşerMaleBeşer Velo Team50-54
167YUSUF BOZKIR MaleTREK TRAKYA SPOR KLUBU0-0
168Ms. Jairo DeckowMaleErgonomic0-0
169RahapMaleHak1-1
170Alverta GradyMaleGB0-0
171Orville CrooksMaleCotton0-0
172Jewel BergeMaleAGP0-0
173Mrs. Shannon BahringerMaleport0-0
174Irvin QuigleyMaleHome0-0
175Vicky Spinka Sr.MaleShoes0-0
176MatOnat1Natsec0-0
177Vera Bayer MDMaleDeveloper0-0
178Billy SawaynMalee-business-1--1
179Jeanette Schneider IMaleniches-1--1
180Opal Brekke IIIMaleexploit-1--1